Da bi pouk tekel gladko, da bi se učenci na šoli dobro počutili in da bi junija šolske klopi zapustili s čim več znanja, se bomo v šolskem letu 2023/24 trudili:
VODSTVO ŠOLE | |
ravnateljica | Irena Kodele Krašna |
pomočnici ravnateljice | Kristina Valič, Nataša Bavčar |
vodja podružnice Lokavec | Petra Terbižan Slejko |
vodja podružnice s prilagojenim programom | Lara Bizjak |
UČITELJI V PRVEM IN DRUGEM TRILETJU: | |
Tina Šušmelj | 1. a |
Marta Benko | 1. b |
Maja Bitežnik | 1. c |
Tatjana Leskovec Sever | druga strok. delavka v 1. a, OPB 3. ac |
Keti Bratina | druga strok. delavka v 1. b, OPB 1. bc |
Vanesa Pev Stibilj | druga strok. delavka v 1. c, DSP, OPB 1. bc |
Nataša Čuk | OPB 1. ab |
Tatjana Lipušček | 2. a |
Mateja Vuga | 2. b |
Tina Vižintin | 2. c |
Maša Leban | OPB 2. a |
Terezija Valič | OPB 2. b, JV |
Ester Kovač Schlegel | OPB 2. c |
Kristina Angelov Troha | 3. a |
Tina Marc | 3. b |
Saša Kravos | 3. c |
Tatjana Leskovec Sever | OPB 3. ac razred |
Katja Rijavec | OPB 3. bc razred |
Karolina Kobal | 4. a |
Lilijana Rijavec | 4. b, JV |
Anita Gaberšček | 4. c |
Izidora Černigoj – nadomešča jo Katja Sirk | OPB 4. razred |
Tea Ličen | 5. a |
Marjetica Stopar | 5. b |
Primož Zgonik | 5. c |
Ksenija Benko | OPB 5. razred, diferenciacija v 5. razredu, KI – vožnja v prometu 5. r |
Emelina Vidrih | NIP-N1A, TJA 2. in 3. razred, diferenciacija TJA 5. razred |
Katja Furlan | TJA 4. a, 4. b, 5. a |
Katja Leban | TJA 4. c, 5. b, 5. c |
Nataša Rupnik | LUM 5. a, 5. b razred |
Darja Vidmar | NIP-ŠPO 4. razred, 3. razred, KI – vožnja v prometu 5. r |
Jernej Rosa | NIP-ŠPO 4. in 5. razred |
Borut Semenič | ŠPO 2. a |
Andrejka Repič | NIP- ITA 4., 5. razred |
Petra Habjanič Gregorc | GUM 5. b, OPZ Višaji |
Monika Kogoj | NIP – TEH 4., 5. razred |
Matjaž Simonič | NIP-RAČ 4., 5. razred |
Maja Štefin | LUM 4. b, 5. c, OPB 4. razred |
UČITELJI V 6. RAZREDU IN TRETJEM TRILETJU | |
Peter Avbar | Razrednik 9. b
SLJ 8/1, 8/4, 8/5, 9/3, 9/4, ID – Gledališče |
Nataša Bavčar | MAT 8/4, 9/3 |
Špela Bolčina | Razrednik 8. a
ŠPO 6. b, 6. c, 7. a, 7. c, 8. a, 8. c, 9. a, 9. b, 9. c, izbirni predmeti IŠPO in ŠSP |
Savina Božič | ZGO 7., 8., in 9. razred |
Peter Čermelj | MAT 7. a, 8/2, 8/3, 9/1, 9/2, IP-RVT |
Tanja Čermelj | TIT 6., 7., 8. razred, GOS 6. razred, OGL |
Damijana Dolenc | SLJ diferenciacija 7. razred |
Alenka Fakin | razredničarka 9. c
TJA 6. a, 6. b, 8/2, 8/3, 9/5, 9/6, IP-NI3 |
Katja Furlan | TJA 6. c, 8/1, 8/4, 8/5, diferenciacija 6. b, 7. c |
Petra Habjanič Gregorc | GUM 6., 7., 8., in 9. razred, IP-GD in GP, MPZ |
Sara Kobal | ZGO 6., DKE 7. in 8. razred, IP-FIL, IP-TEV |
Petra Kodre | SLJ 6. b, 7. a, 7. b, 9/1 in 9/2 |
Monika Kogoj | NIP – TEH 6. razred, MAT diferenciacija v 6. in 7. razredu |
Nataša Kolaković | razredničarka 7. c
NAR 6. c, NAR 7. a in 7. c,, KEM 8. in 9. razred, IP-POK |
Lea Kosmač | razredničarka 7. b
NAR 6. a, 6. b in 7. b, BIO 8. in 9. razred, IP-NPR |
Aleksander Lapajne | ŠPO 6. a, 6. b, 6. c, 7. a, 7. b, 9. b, 9. c
Izbirni predmeti: IŠPR, ŠZZ |
Katja Leban | TJA 7. c, 9/1, IP-NI1, diferenciacija 7.a, 7.b |
Mihaela Lozar | SLJ 6. a, 6. b dif., 6. c, 7. c |
Kristjan Mavri | razrednik 7. a, TJA 7. a, 7. b, 9/2, 9/3 in 9/4, diferenciacija 6. a |
Eva Pellegrini Mitič | GEO 6., 7., 8. in 9. razred |
Darinka Mravlja | MAT 7. b, 8/1, 8/5, 9/5, 9/6 |
Sandra Peršin Nemec | razrednik 6. c, SLJ 8/2, 8/3, 9/5, 9/6 |
Andrejka Repič | IP-II1, IP-II3, NIP-ITA 4., 5., 6. razred, JV |
Jernej Rosa | Sorazrednik 8. a
ŠPO 7. b, 7. c, 8. a, 8. b, 8. c, 9. a, izbirni predmeti: IŠP in ŠZZ |
Nataša Rupnik | razredničarka 9. a
LUM 6., 7., 8., in 9. razred, IP-LS1, IP-LS2, IP-LS3, ID likovni krožek |
Matjaž Simonič | IP-MME, IP-ROM, IP-UBE, NIP-RAČ 6. razred |
Maja Štefin | NIP-UM, LUM 7., 8., in 9. razred |
Žan Ternik | MAT 6. a, 6. b, 7. c, 9/4, IP-MME, IP-ROM |
Darja Vidmar | ŠPO 6. a, 8. b |
Sašo Žigon | FIZ 8. in 9. razred, TIT 6., 7. in 8. razred, IP-ZVE |
UČITELJI PODRUŽNICE V LOKAVCU | |
Petra T. Slejko | 1. razred in OPZ |
Neja Harej | druga strokovna delavka v 1. razredu, DOP/DOD 1. razred, GUM 5. razred, ISP |
Anja Slejko | 2. razred |
Suzana Bitežnik | 3. razred |
Matija Skapin | 4. razred, JV |
Mara Obed | 5. razred, JV, ISP |
Barbara Trošt | OPB |
Darja Vidmar | ŠPO 4. in 5. razred, NIP ŠPORT 4., 5. razred |
Katja Leban | TJA 4. in 5. razred |
Polona Lavrenčič | NIP-N1A, TJA 2. in 3. razred, OPB |
Tina Rožman | OPB |
Maja Štefin | LUM 5. razred |
UČITELJI PODRUŽNICE S PRILAGOJENIM PROGRAMOM | |
Darja Benčina | razredničarka 1., 2. in 3. razreda |
Adrijana Kobol | druga strokovna delavka v 1. razredu |
Janet Čufer | razredničarka 4. in 5. razreda |
Klara Vrabec | sorazredničarka 4. in 5. razreda |
Tina Cigale | razredničarka 6. razreda, OPZ |
Urška Kovšca | razredničarka 7. E razreda |
Kristina Rebec | razredničarka 7. F razreda |
Sara Knez | sorazredničarka 8. in 9. razreda |
Damjana Urh | razredničarka 8. in 9. razreda, MPZ, IP Gledališki klub |
Kristjan Mavri | TJA 7.- 9. razred |
Emelina Vidrih | TJA 7. razred |
Darja Vidmar | ŠPO 7. razred in 9. razred |
Jernej Rosa | ŠPO 6. razred, 7. razred in 9. razred |
Borut Semenič | ŠPO 3. razred, 6. razred, 7. razred, IP, OPB |
Lara Bizjak | GOS 6. in 7. razred |
Monika Kogoj | TIT 6. – 9. razred |
Matjaž Simonič | ROP 6. razred |
Maja Štefin | LUM 6., 7., 8./9. razred |
Tea Vidmar | OPB |
Kristina Pregelj | GUM in DRU 4. razred, ŠPO in RO 5. razred, OPB |
OSTALI STROKOVNI DELAVCI ŠOLE | |
Monika Čotar Gorup | svetovalna delavka – socialna delavka |
Urška Čuk | svetovalna delavka – psihologinja (DSP, šolska skupnost, delo z nadarjenimi, šolski parlament) |
Dragica Ukmar Kodelja | svetovalna delavka – pedagoginja (odločbe o usmeritvi, poklicno usmerjanje, izbirni predmeti, vpis v prvi razred) |
Lara Bizjak | svetovalna delavka – inkluzivna pedagoginja (PPP NIS in delo z nadarjenimi) |
Tadeja Ličen
Marijana Tomažič Polona Slokar |
logopedinje |
Lucija Valič
Nina Ceglar Petra Premrl Prelc |
specialne pedagoginje – DSP |
Terezija Valič | ISP, DSP, laborantka |
Jonathan Krapež
Matjaž Simonič |
računalnikarja in informatika |
Nataša Markič
Damijana Dolenc – trenutno jo nadomešča Neža Božič |
knjižničarki |
Tanja Čermelj | organizatorka šolske prehrane |
Miloš Likar | spremljevalec učenca |
ADMINISTRATIVNO IN TEHNIČNO OSEBJE | |
tajnica VIZ | Sandra Kete, Mojca Kobal |
računovodkinji | Kristina Paljk, Mojca Tassel |
knjigovodkinja | Erna Vrabec |
administratorka | Andreja Žabar |
hišniki | Aleš Bolko, Dejan Furlan, Miloš Likar, Rado Košir |
kuharja | Matjaž Krapež, Tatjana Volk Hvalič |
gospodinje | Jana Slejko, Estera Bolčina, Katarina Šalek, Rožica Čavdek (podr. Lokavec) |
čistilke | Anita Simonič, Marica Bolčina, Zejneba Ćosić, Zdenka Lokar, Marinka Mikuž, Vesna Rosa, Boža Slokar, Šejla Mešinović, Adisa Čohodar |
KO SO TEŽAVE, KO JE TREBA KAJ UREDITI, KO SE JE TREBA POGOVORITI…
Prvi vezni člen med domom in šolo je razrednik. Vaši stiki z njim so najpogostejši. Pri reševanju nepredvidenih težav pa so vam lahko v pomoč tudi svetovalne delavke, Urška Čuk, Lara Bizjak, Dragica Ukmar Kodelja in Monika Čotar Gorup, pomočnici ravnateljice Kristina Valič in Nataša Bavčar ter ravnateljica Irena Kodele Krašna.
POVEZAVA DO SEZNAMA ELEKTRONSKIH NASLOVOV VSEH DELAVCEV ŠOLE