Ta konec tedna je ekipa Malega princa v Dvorani prve slovenske vlade izvedla prvo iz serije ponovitev glasbene predstave Mali princ. V ponedeljek pa smo se predstavili tudi primorskim šolam. Tokrat so si predstavo ogledali učenci in učenke Osnovne šole Črni Vrh, Osnovne šole Col, Osnovne šole Frana Erjavca Nova Gorica in Osnovne šole Ivana Roba Šempeter Vrtojba.

Zasedba se je na ponovitve predstave pripravljala od septembra, saj so se ekipi pridružili novi člani. Ansambel tako v novi sezoni šteje 72 sodelujočih.

Nastopajoči in tehnična ekipa je vse tri ponovitve izpeljala brezhibno in navdušila občinstvo.

V decembru in januarju ekipo čaka še šest ponovitev predstave.  Prva ponovitev za javnost bo v sredo, 6. decembra ob 18.00 v Dvorni prve slovenske vlade. Poleg tega pa Gledališče naše šole  v sodelovanju z Občino Ajdovščina pripravlja poseben praznični program, s katerim bo 3. decembra mesto stopilo v praznični december s svečanim odprtjem prazničnih lučk in obeleženjem slovenskega dneva kulture, ko se spominjamo rojstva največjega slovenskega pesnika, Franceta Prešerna.

Nekaj utrinkov iz glasbene predstave Mali princ: