Tina Kobal uspešna na literarnem natečaju

JSKD OI Tolmin je ob 170-letnici rojstva Simona Gregorčiča razpisal literarni natečaj za mlade z naslovom Tu rod je moj, tu moj je kraj.

Na njem so uspešno sodelovali tudi učenci naše šole. Ocenjevalna komisija, ki je med 170 prispelimi prispevki izbrala 12 najboljših, je med nagrajence uvrstila tudi Tino Kobal iz 9. b.

Vsi nagrajenci so prejeli priznanje za sodelovanje ter knjižno nagrado.

Tini za ta uspeh čestitamo.

15. mednarodna razstava otroške in mladinske umetnosti 2014, HYVINKAA, FINSKA

Učenci in učenke naše šole so prejeli bronaste diplome na mednarodni razstavi na Finskem.
Umetniški center za otroke in mladino v Hyvinkaai je prejel 5880 likovnih del iz 77 držav. 661 so jih izbrali za razstavo in jim podelili diplome.
Na razstavo se je uvrstilo tudi pet grafik, barvnih linorezov, katerih avtorji so:
  • SEBASTJAN BIZJAK, 8. r.,
  • LUKA BRATINA, 8. a,
  • ALAN KREČIČ, 8. a,
  • MOJCA KOMPARA, 8. c in
  • MATEJ KOMPARA, 8. c.

Iskrene čestitke.

7. likovni natečaj Drevo na Osnovni šoli Šturje Ajdovščina

Naši učenci in učenke so letos prejeli kopico priznanj in nagrad.

Nagrado za likovno delo sta prejela Nik Ibraimović, 7. razred PP NIS in Žan Žgavc, 9. razred.

Posebno pohvalo so prejeli Nikolina Budiš, 9. razred PP NIS, Nejc Hočevar in Taja Koprivc, 8. razred.

Bronasto priznanje pa so si prislužili: Jan Klemše, 9. razred PP NIS, Živa Žvanut, 7. razred, Martin Bavčer, Jakob Sartori, Vid Kobal, Urška Lahajnar, Iza Kranjc, Dominik Soban, Tina Semič, 8. razred in Taja Kodelja, 9. razred.

Pohvalo za celotno kolekcijo pa so prejeli učenci PP NIS.

Iskrene čestitke!

Nova priznanja na mednarodnem likovnem natečaju

Dvanajst učencev in učenk je sodelovalo na mednarodnem Likovnem natečaju za izvirno otroško likovno in literarno delo ter fotografijo, ki ga je na temo Zdravo živim, se od dedkov in babic učim ter Čudoviti svet kristalov, razpisala Mestna občina Slovenj Gradec. Dosegli so odlične rezultate.

Priznanja za razstavljene likovne izdelke pa so prejeli  naslednji učenci in učenke:

  •     TICIJAN PALJK, 3. r
  •     AMBROŽ PALJK, 4. r
  •     ŠPELA ARNOLJ, 4. r
  •     KARIN VOVK, 4. r
  •     GABRIJELA KOBAL, 6. r
  •     JAN MIKUŠ, 8. r
  •     SAMRA IBRAHIMOVIĆ, 8. r
  •     PATRIK VIDIC, 8. r
  •     EMA BATAGELJ, 8. r
  •     MARINA STIBILJ, 9. r
  •     JANEZ ČERMELJ in JANA KNEZ iz lanskega 9. razreda.

VSEM ISKRENO ČESTITAMO!

Dostopnost