Izbrana pot je knjižni prvenec devetošolk Neje Pisk in Iris Leben.

Na 110 straneh najdemo dve napeti detektivsko fantazijski zgodbi, v katerih bralec glavne junake spremlja na nevarni, a za druge odrešilni poti.

Knjiga bo izšla na svetovni dan knjige,  23. aprila 2021.

Neja Pisk: Laboratorij

Nika živi v mestu, kjer v zadnjem času nekdo krade otroke in jih odpelje neznano kam. Njihove družine se od žalosti zaprejo v hišo in se skrivajo pred drugimi. Ko glavna junakinja neko popoldne pride domov in na mizi zagleda pismo, se ji cel svet obrne na glavo …

Iris Leban: Otihela

Tri sestre živijo v gradu popolnoma običajno življenje, ko jih preseneti nenapovedan obisk. Svet je mnogo bolj skrivnosten, kot se zdi na prvi pogled. Na dan bodo prišle družinske tragedije in prihajalo bo do sporov. Bo sestram kljub vsemu uspelo stopiti skupaj, uničiti zlo in uresničiti prerokbo?

Cena: 15 EUR
Naročila zbiramo na: https://forms.gle/zQsJZDwfzJ7ZtQ2c9