25. 2. 2020 je v Novi Gorici potekalo področno tekmovanje v namiznem tenisu, ki so se ga udeležili štirje dečki iz naše šole: Nik Bačar iz 7. c, Kari Karbič iz 8. b, David Slokar iz 9. a in Domen Naglost iz 9. b. Poleg učencev naše šole so se tekmovanja udeležili še učenci in učenke iz OŠ Milojke Štrukelj, OŠ Frana Erjavca, OŠ Draga Bajca Vipava, OŠ Dobravlje in OŠ Ivana Roba iz Šempetra pri Gorici. Tekmovalo je 14 dečkov in 7 deklic. David Slokar je v svoji skupini osvojil tretje mesto, v skupnem seštevku je bil 5. Ostali trije tekmovalci so se uvrstili v drugi del lestvice. Med dečki bosta na državno tekmovanje potovala Klemen Godnič in Collin Bajt Zavratnik, od deklic pa se bosta državnega tekmovanja udeležili Valentina Mišigoj in Maja Gorkič.

(Skupno 96 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost