Popoldanske pogovorne ure za razredno stopnjo so ob 16.00, za predmetno pa ob 17.00.

  • 3. oktober 2013
  • 7. november 2013
  • 5. december 2013
  • 9. januar 2014
  • 6. februar 2014
  • 6. marec 2014
  • 3. april 2014
  • 8. maj 2014

 

RAZREDNA STOPNJA

 

RAZRED

UČITELJICA

KDAJ

KJE

1.A

Anita Gaberšček

četrtek ob 11:40

Matična učilnica

1.B

Saša Kravos

četrtek ob 11:40

Matična učilnica

1.C

Barbara Trošt

četrtek ob 11:40

Matična učilnica

2.A

Ksenija Benko

četrtek ob 11:40

Matična učilnica

2.B

Mateja Vuga /Tina Vižintin

sreda ob 11:40

Matična učilnica

3.A

Aleksandra Matjac

torek ob 10:50

Matična učilnica

3.B

Izidora Černigoj/Maja Bitežnik

četrtek ob 10:50

Matična učilnica

4.A

Katarina Dolgan

sreda ob 8:50

Učilnica pri drugem vhodu/stavba 2

4.B

Tina Marc

petek ob 10:50

Učilnica pri drugem vhodu/stavba 2

5.A

Marjetica Stopar

sreda ob 10:50

Učilnica pri drugem vhodu/stavba 2

5.B

Lilijana Rijavec

torek ob 8:50

Učilnica pri drugem vhodu/stavba 2

5.c

Katarina Likar

Sreda ob 10:50

Matična učilnica

1.,2. E

Valentina Volk

Četrtek ob 8:00

zbornica

4.,5.E

Ester Kovač Schlegel

Sreda ob 8:50

Matična učilnica

6., 8.,9E

Lucija Valič

Ponedeljek ob 10:00

Matična učilnica

DSP

Janja Valič

naknadno

Pisarna DSP

DSP

Irena Vidrih

Ponedeljek ob 8:50

Pisarna DSP

 

PREDMETNA STOPNJA

 

Razred

Učitelj/ica

KDAJ?

KJE?

6. a

Petra Kodre

sreda, 8.00

učilnica 15

6. b

Katja Leban

sreda, 10.50

učilnica 11

6. c

Tanja Čermelj

torek, 8.50

učilnica 5

7. a

Peter Čermelj

sreda, 8.50

učilnica 2

7. b

Nataša Bavčar

sreda, 9.40

učilnica 3

7. c

Nataša Čuk

torek, 10.50

pisarna

8. a

Peter Avbar

ponedeljek, 8.50

učilnica 13

8. b

Savina Božič

sreda, 11.40

učilnica 16

8. c

Nidja Tomažič

sreda. 9.40

učilnica 12

9. a

Nataša Rupnik

torek, 10.50

učilnica 17

9. b

Damijana Dolenc

ponedeljek, 10.50

učilnica 14

9. c

Darinka Mravlja

torek, 9.40

učilnica 8

Alenka Fakin

sreda, 11.40

zbornica 3

Klara R. Canzutti

sreda, 9.40

kabinet TJA

Zalka Bolčina

torek, 9.40

kabinet pri zbornici 3

Aleksander Lapajne

četrtek, 10.50

kabinet pri zbornici 3

Darja Vidmar

ponedeljek, 8.00

kabinet pri zbornici 3

Teodora Slokar

četrtek, 11.40

učilnica 10

Nataša Kolaković

ponedeljek, 9.40

učilnica 9

Sašo Žigon

ponedeljek, 10.50

kabinet MA-FI

Andrej Kogoj

petek, 10.50

učilnica 18

Petra Habjanič

sreda, 9.40

učilnica 6

 

Terezija Valič

petek, 9.40

kabinet DSP

 

Irena Vidrih

sreda, 9.40

pisarna DSP

Andrejka Repič

po dogovoru

(Skupno 33 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost