Predavanja, članki in delavnice za starše

Spoštovani starši!

Na tej strani sproti objavljamo obvestila o zanimivih predavanjih in člankih za starše, ki se nanašajo na vzgojo otrok različnih starosti.

Predavanja v okviru vseslovenske Šole za starše (vir Pozitivna psihologija za boljše življenje):

• ​Noah Charney: Ameriška pozitivnost: Opolnomočenje staršev in učiteljev za opolnomočenje otrok (video)
• dr. Eva Škobalj: Čuječa vzgoja v času korone: Zakaj je lahko “korona” tudi priložnost za boljšo vzgojo? (video)
• Danica Vidmar: Družinske skrinje – medgeneracijski odnosi, starševstvo in starostarševstvo (video)
• Boštjan Gorenc – Pižama: Kako otroku približati branje (video)
• Nina Jelen: Če učitelj posluša učenca, tudi učenci poslušajo učitelja (video)
• Andreja Holsedl: Vzgoja otroka športnika (video)
• Ivan Lorenčič: Zakaj moramo imeti burna družinska nedeljska kosila z najstnikom (video)
• dr. Branka D. Jurišić: V življenju ni nagrad in kazni, ampak le posledice – ugodne in neugodne (video)
• Polona Rodič: Stradam, da lahko nadzorujem svoje življenje. Anoreksija – ko postane hujšanje zasvojenost (video)
• Dr. Aleksander Zadel in Melita Joželj Nose: Vrtec, šola, kariera (video)
• ​Dr. Aleksander Zadel: Najboljša verzija sebe pri starševstvu (video)