Drage učenke in učenci, spoštovani starši!

Skoraj dva tedna pouka na daljavo sta za nami, a temu načinu pouka še ni videti konca. Nekateri učenci in učenke ste v šoli pozabili potrebščine, ki bi jih za učenje doma nujno potrebovali. Za vas bomo jutri odprli šolo v času od 13. do 16. ure.

V šolo boste vstopali posamezno, zato vas prosimo za strpnost. Prosimo tudi, da ob prevzemu šolskih potrebščin dosledno upoštevate medsebojno razdaljo in da se ne družite na parkirišču ali dvorišču šole.

Prevzem potrebščin bo potekal v avli šole. Da bi potekal čim bolj gladko, vas prosimo, da do petka, 27. 3., do 11. ure sporočite:
– učenci od 1. do 5. razreda: razrednikom sporočite, kaj ste pozabili, da vam to pripravijo;
– učenci od 6. do 9. razreda: kaj ste pozabili v šoli, sporočite pomočnici ravnateljice Kristini Valič.

Želim vam veliko zdravja,
Irena Kodele Krašna, ravnateljica