Učence obveščamo, da na naši šoli poteka več dobrodelnih akcij. Še vedno poteka akcija zbiranja zamaškov. Učenci od 1. do 5. razreda imajo posode za zamaške v svojih učilnicah, ostali učenci pa lahko zamaške oddate v posodo ob vhodu v upravo.

Poteka tudi dobrodelna akcija PODARI ZVEZEK, kjer učenci darujete zvezke za Karitas, ki jih bo v prihodnjem šolskem letu podaril socialno ogroženim otrokom. S to akcijo želi Karitas spodbuditi otroke k večji vrstniški solidarnosti.

V tem tednu začenjamo tudi z akcijo zbiranja oblačil za Rdeči križ, PREZRAČIMO OMARE. Učence prosimo, da rabljena, a še dobra oblačila prinesejo na šolo in jih oddajo v škatlo ob vhodu v upravo. Zbiramo tako otroška oblačila in obutev, kot tudi oblačila in obutev za odrasle osebe.

Hvala, ker sodelujete in pomagate pri dobrodelnih akcijah.