Pa je končno prišel ta dan, ki smo ga tretješolci tako nestrpno pričakovali. Zjutraj smo se veseli odpravili novim morskim dogodivščinam naproti – odšli smo v šolo v naravi v Savudrijo.

Po prihodu v dom smo se razporedili po sobah in počakali na kosilo. Ker je bilo za plavanje še pretoplo, smo si v sobah krajšali čas z igranjem različnih družabnih iger.

Pozno popoldne je bil končno čas tudi za plavanje. Voda je topla in še vedno mokra 🙂 Res smo uživali, čeprav so nas malo motili valovi. Vseeno pa smo veliko plavali in se potapljali.

Po večerje smo se z veseljem zapodili za žogo in se sprostili na lepih igralih. Obiskala sta nas tudi gospa ravnateljica Irena Kodele Krašna in gospod Sašo Žigon. Sedaj nas čaka zanimiv večer: gospa ravnateljica nam bo predstavila življenje netopirjev, z gospodom Žigonom pa bomo opazovali planete in zvezde. Komaj čakamo! Vam jutri sporočimo, kako je bilo …