V četrtek, 30. 3. 2017, smo učenci OŠ Danila Lokarja Ajdovščina na pobudo šolskega sklada organizirali dobrodelno prireditev z namenom zbiranja sredstev za šolski sklad. Pod vodstvom  mentorjev so se predstavili zbori naše šole, plesalke, člani krožka Ansambelska igra in učenci OPP NIS s hudomušno predstavo. Celoten program so spretno povezovali učenci, ki obiskujejo NIP umetnost. Bilo je res čudovito!

Šolski sklad je organiziral tudi srečelov. Vsaka srečka je bila dobitna, izkupiček  pa bogat, saj smo zbrali 954 evrov. Hvala vsem donatorjem, ki ste se odzvali našemu povabilu in prispevali.

Hvala vsem, ki ste se trudili pri organizaciji in izvedbi dogodka.

Predvsem pa hvala vsem, ki ste srečke kupili. Omogočili ste, da bo marsikdo med nami zaradi vaše dobrote pravi Srečko.

DOBITKE ZA SREČELOV SO PRISPEVALI:

Frizerski salon Paž Magda Semenič s.p., TAXA d.o.o., podjetje za davčno svetovanje in računovodske storitve, Ke-Metal Zoran Kete s.p., Avtokleparstvo Željko Smolić s.p., Tapetništvo Damjan Ženko s.p., Cvetličarna Tadej Fabčič, Kamp Tura (ga. Bojana Curk), Mlinotest Živilska industrija d.d., Picerija Zmaj (VISTER Gostinstvo in storitve d.o.o), Optika IBIS d.o.o. (ga. Tanja Ferletič), Vila Lavanda (Izdelava naravne kozmetike Urška Lemut Šušteršič s.p.), Harmonike in lesena tolkala Lokar (g. Miran Lokar), Mizarstvo HRAST (Anton Kompara s.p.), Vrtnice Kodele, David Kodele s.p., Cvetličarna Cvetka (Tanja Ukmar s.p.), Cvetje Tina (Tina Lokar s.p.), Frizerski studijo Tjaša (Tjaša Plešnar s. p.), Frizerski studio Sara Slamič s.p, Moško in žensko frizerstvo Meri Kodrič, s.p., Bartog d.o.o.,  Trebnje Bartog proizvodno in trgovsko podjetje, Zlatarna in parfumerija Tea, Modiana Ajdovščina, Foto Fantasy, Mirjan Pobega s.p., Turistična agencija MarcoPolo, VALE AS d.o.o, VZAJEMNA Zdravstvena zavarovalnica, d.v.z., Okrepčevalnica Amon Kristjan Kravos s.p., MI-2, Tarol trgovina, turistična agencija, izposoja vozil, d.o.o. Ajdovščina, Graverstvo Šinkovec, Medigo d.o.o. Nova Gorica, Prodajalna Ajdovščina, Kristal d.o.o. Renče, Prodajalna Ajdovščina, Interopti d.o.o., PE Optika Aleksandra Ajdovščina, Trgovina Polonca – PONI d.o.o., Otroška trgovina Mali ježek, EURO PRINT, VRC, podjetje za proizvodnjo vzmeti in Žičnih izdelkov, d.o.o., Pam viličar d.o.o., FOB d.o.o., Servis, trgovina in storitve, Semenič transport d.o.o., FAMA d.o.o. Vipava, Mladinska knjiga trgovina d.o.o., Sojer d. o.o. Mič styling frizerski salon, Nova Gorica, Jože Gomizelj.