Seznami učencev po razredih za novo šolsko leto

Dragi učenci in učenke!

Poletje se še ni poslovilo, začetek šolskega leta pa se kljub temu hitro bliža. Nekatere že zanima, s katerimi sošolci boste v novem šolskem letu sedli v šolske klopi. Obveščam vas, da so ob vhodu v stavbo 2 OŠ Danila Lokarja Ajdovščina objavljeni seznami učencev po oddelkih za šolsko leto 2016/17. Letos so seznami še zadnjič objavljeni na tej tradicionalni lokaciji, saj bomo s 1. septembrom začeli pouk v novi šolski stavbi.

V nekaterih oddelkih se boste srečali sami stari znanci, par oddelkov pa smo morali, tako kot vsako leto, oblikovati na novo. Pri oblikovanju teh novih oddelkov smo poleg strokovnih kriterijev upoštevali tudi sosedske in prijateljske vezi učencev. Spoštovani starši, če menite, da smo kako pomembno dejstvo spregledali in se ne strinjate z razporeditvijo vašega otroka, vas prosimo, da oddate morebitne pripombe v pisni obliki in z utemeljeno obrazložitvijo. Obravnavali bomo vse pripombe, ki bodo prispele v tajništvo šole do petka, 26. avgusta 2016, do 12. ure.

Zahvaljujem se vam za razumevanje in vam želim lep preostanek počitnic!

Irena Kodele Krašna, ravnateljica